Co Westerik - aspergeboek - Verkocht

Co Westerik - aspergeboek kopen? Bied vanaf 135!

Verkoopprijs: € 175,00

Geplaatst door  jozeph
FA. (4)

Lid sinds 2010
241 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
  • Co Westerik (1924-2018)
Jaartal1999
StijlAbstract
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageh.c.
Co Westerik

uitstekend werk van Co Westerik

Dit item is verkocht voor 175,00
Starttijd:11-09-2018 om 14:31
Eindtijd:20-09-2018 om 22:45
Biedingen (5)
thijsvw
17 sep. / 23:31
€ 175
Eeden106
17 sep. / 23:31
€ 165
thijsvw
15 sep. / 00:45
€ 155
Eeden106
15 sep. / 00:45
€ 145
Eeden106
14 sep. / 13:21
€ 135