| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Krachtige ets van de hand van Co Westerik, getiteld 'Twee naakten met verschijning' uit de Prent 190 reeks.
Gesigneerd, gedateerd en genummerd door de kunstenaar met potlood.
Afmeting blad is 65x50cm.
Afmeting werk is 16,5x21cm.
Het geheel verkeert in goede conditie.
| Transport | |
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Woudrichem, Nederland |
| Garantie | |