Berend Strik - & One Architecture, Zeer grote zeefdruk!
Roger Raveel - Op bezoek bij Roger Raveel, ets (netjes ingelijst)
Rob Scholte - Copyright, zeefdruk (groot)
Corneille - L’arbre rouge, litho (mooi ingelijst, groot)
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1995 |
Techniek | Litho |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Portret |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 49.5 x 64.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 36/250 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 10 kg.