Co Westerik - Litho Vrouw voor Landschap 1981-1982 - Verkocht

Co Westerik - Litho Vrouw voor Landschap 1981-1982 kopen? Bied vanaf 195!
Grafiek (handgesigneerd)

Co Westerik - Litho Vrouw voor Landschap 1981-1982 kopen? Bied vanaf 195!Co Westerik - Litho Vrouw voor Landschap 1981-1982 kopen? Bied vanaf 195!Co Westerik - Litho Vrouw voor Landschap 1981-1982 kopen? Bied vanaf 195!Co Westerik - Litho Vrouw voor Landschap 1981-1982 kopen? Bied vanaf 195!
  • Co Westerik (1924-2018)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1982
TechniekLitho
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen14.1 x 21.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage35

Litho in 8 kleuren in een kleine oplage. Dit is nummer 11/35
Afmetingen blad: 26 cm x 35 cm, beeld 14,1 cm x 21,5 cm
Gesigneerd, gedateerd op de steen linksonder W 81 en met potlood Westerik 1982
Papier: BKF Rives
Oplage: 35 en enkele h.c.
Druk: Rento Brattinga, Amsterdam
Opdrachtgever: Kunstbeeld
Bijzonderheid: de steen in zwart ontstond in 1981

Literatuur: Co Westerik, grafiek 1945-1984, Haags Gemeentemuseum/Openbaar Kunstbezit, pagina 116-117, nummer 108
En: Veronique Baar, Willem van Toorn: Co Westerik Grafiek/Prints, 2006 BnM Uitgevers, pagina 109, nummer 114
Litho ziet er goed uit. Litho kent wel een egale verkleuring in het gehele beeld.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 19,50