Co Westerik - man met poes - Verkocht

Co Westerik - man met poes kopen? Bied vanaf 165!
  • Co Westerik (1924-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1989
TechniekLitho
StijlRomantisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen25 cm x 30 cm (h x b)
Lijst70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage33/125
mooi typerend werk van Westerik, (zelf portret?) dromerig, fijn, subtiel kleurgebruik voor iedereen die van poezen houdt

man met hoed en poes mooie litho 25 x 30 gekocht bij SBK Bergen ergens rond 1990

Dit item is verkocht voor 189,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:15-10-2020 om 22:16
Eindtijd:22-10-2020 om 22:41
jvdo
16 okt. / 08:34
€ 165