Imanol Marrodán - Rood Langzaam f15
Germ de Jong - 3 catalogi, uit 1986, 1989 en 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 lichtpuntjes
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1970 |
Techniek | Zeefdruk |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 56 x 67 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 87/90 |
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
Goede staat. Lichte deuken midden rechts. Gebruind door passe-partout. Golving aan zijkanten.
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | Brasschaat, België |
Starttijd | 4-4-2023 om 6:21 |
Eindtijd | 22-5-2023 om 15:55 |