Constant boekjrle met originele litho (voorkant) boekje is helemaal intact en zeer netjes ingelijst Let op dit is niet de gehele serie van 12 stuks maar slechts 1 en dat is deze die afgebeeld is Constant (de meest gezochte uit de serie )
Goed
ietwat naar ouderdom gekleurd aan de zijkant
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Krimpen aan de ijssel, Nederland
Tot 10 kg.
€ 12,50
Naar België
€ 30,00
€ 30,00
Europese Unie
€ 30,00