Constant - Cobra bibliotheek - speciale uitgave - Verkocht

Constant - Cobra bibliotheek - speciale uitgave kopen? Bied vanaf 100!
Constant - Cobra bibliotheek - speciale uitgave kopen? Bied vanaf 100!Constant - Cobra bibliotheek - speciale uitgave kopen? Bied vanaf 100!Constant - Cobra bibliotheek - speciale uitgave kopen? Bied vanaf 100!Constant - Cobra bibliotheek - speciale uitgave kopen? Bied vanaf 100!
  • Constant (1920-2005)
TypeKunstboeken
Jaartal1948
TechniekBoek met Originele Grafiek
Afmetingen17 cm x 12 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Cobra bibliotheek

Constant boekjrle  met originele litho (voorkant)
boekje is helemaal intact en zeer netjes  ingelijst
Let op dit is niet de gehele serie van 12 stuks maar slechts 1 en dat is deze die afgebeeld is
 Constant  (de meest gezochte uit de serie )

ietwat naar ouderdom gekleurd aan de zijkant

Dit item is verkocht voor 138,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-08-2022 om 22:15
Eindtijd:13-08-2022 om 20:09
Biedingen (3)
Molly7
13 aug. / 18:23
€ 120
ArtAfficionado
13 aug. / 14:00
€ 110
Molly7
13 aug. / 11:50
€ 100