Constant - Delft ‘t Spectrum rekje - Verkocht

Constant - Delft ‘t Spectrum rekje kopen? Bied vanaf 155!

Verkoopprijs: € 165,00

Constant - Delft ‘t Spectrum rekje kopen? Bied vanaf 155!Constant - Delft ‘t Spectrum rekje kopen? Bied vanaf 155!Constant - Delft ‘t Spectrum rekje kopen? Bied vanaf 155!

Geplaatst door  Petrusfranciscus
FA. (2)

43 verkochte items
  • Constant (1920-2005)
TypeDesign
Jaartal1956
StijlFifties
Afmetingen17.5 cm x 55 cm x 19 cm (h x b x d)
Gewicht1500 gram
GemerktOngesigneerd
Zeldzaam ontwerp van Constant Nieuwenhuys (CoBrA) uit 1956, gemaakt door ‘t Spectrum. Getoond op de tentoonstelling: Constant, space + colour; from Cobra to New Babylon; catalogus pag 86, Cobramuseum Amstelveen, 2016.

Gaaf op 1 kleine beschadiging na.

Dit item is verkocht voor 165,00
Starttijd:01-10-2018 om 16:13
Eindtijd:08-10-2018 om 21:32
Biedingen (2)
bp
08 okt. / 15:10
€ 165
Sesselink
07 okt. / 14:26
€ 155