Constant - LES VISITEURS DU VERNISAG

Constant - LES VISITEURS DU VERNISAG kopen? Bied vanaf 285!

Bijzondere Uitgaves

Verkoopprijs: € 327,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Constant - LES VISITEURS DU VERNISAG kopen? Bied vanaf 285!Constant - LES VISITEURS DU VERNISAG kopen? Bied vanaf 285!Constant - LES VISITEURS DU VERNISAG kopen? Bied vanaf 285!Constant - LES VISITEURS DU VERNISAG kopen? Bied vanaf 285!Constant - LES VISITEURS DU VERNISAG kopen? Bied vanaf 285!

Geplaatst door  Couragefemme
FA. (2)

Lid sinds 2019
59 verkochte items
  • Constant (1920-2005)
TypeBijzondere Uitgaves
Jaartal1987
TechniekVaria
Afmetingen35 cm x 18 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Les visiteurs du vernissage - gesigneerde grafiek -1987

Zeldzaam aangeboden grafiek ingelijst van Constant.
Genummerde oplaag van 30 dit is nr.13
Het omslag is door Constant met de hand geschreven.
Het geheel is verzorgd door de graficus Wiet van Rossum te Amsterdam.
De gebruikte papiersoort is handgeschept. Formaat 35x18 cm.
Een uniek opject voor de verzamelaars van Constant.

Dit item is verkocht voor 327,75(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:18-07-2020 om 10:34
Eindtijd:08-08-2020 om 15:26

Biedingen (1):

Tonia
8 aug. / 13:34
€ 285