Corneille - CORNEILLE - Femme nue et l'oiseau -1995 - Verkocht

CORNEILLE - Femme nue et l'oiseau -1995 kopen? Bied vanaf 1200!
Tekening / Aquarel

CORNEILLE - Femme nue et l'oiseau -1995 kopen? Bied vanaf 1200!CORNEILLE - Femme nue et l'oiseau -1995 kopen? Bied vanaf 1200!CORNEILLE - Femme nue et l'oiseau -1995 kopen? Bied vanaf 1200!CORNEILLE - Femme nue et l'oiseau -1995 kopen? Bied vanaf 1200!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel

Dit is een grote litho van Corneille. Zit in een lijst met museumglas die ontspiegeld is. Zeer mooie en bijpassende lijst. Aangekocht bij Veilinghuis Venduehuis der Notarissen in Den Haag.

110 x 90 cm ( lijst)

95 x 75 cm ( litho)

Mag weg voor een correcte prijs.  Hangt perfect in de woonkamer, en trekt heel mooi de aandacht.