Corneille - Corneille, ingekleurde litho, épreuve aquarellée, 1977 - Verkocht

Corneille, ingekleurde litho, épreuve aquarellée, 1977  kopen? Bied vanaf 1200!
Tekening / Aquarel

Corneille, ingekleurde litho, épreuve aquarellée, 1977  kopen? Bied vanaf 1200!Corneille, ingekleurde litho, épreuve aquarellée, 1977  kopen? Bied vanaf 1200!Corneille, ingekleurde litho, épreuve aquarellée, 1977  kopen? Bied vanaf 1200!Corneille, ingekleurde litho, épreuve aquarellée, 1977  kopen? Bied vanaf 1200!Corneille, ingekleurde litho, épreuve aquarellée, 1977  kopen? Bied vanaf 1200!Corneille, ingekleurde litho, épreuve aquarellée, 1977  kopen? Bied vanaf 1200!Corneille, ingekleurde litho, épreuve aquarellée, 1977  kopen? Bied vanaf 1200!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel

Corneille (Cornelis Beverloo), unieke ingekleurde litho, gesigneerd, gedateerd ('77) en voorzien van de tekst -Epreuve Aquarellée-.

bladmaat 30 x 30 cm. professioneel ingelijst achter glas, met forse houten lijst 54 x 56 cm

provenance : Sotheby's Amsterdam 1991, veiling 549 lot 122

perfecte staat, niet uit de lijst geweest sind de aankoop.