Deze zeldzame zeefdruk van Corneille is in 2005 gemaakt ten behoeve van een veiling waarbij de opbrengst naar de "Cruyff Courts" ging.
Rechtsonder heeft Corneille het werk met potlood gesigneerd en gedateerd.
Van links naar rechts heeft hij er 3 leuzen onder geschreven:
"Op het veld moet het gebeuren"
"Als vogels vrij spelletjes spelen...."
"Beiden op dreef"
Nieuwstaat
Zeldzame zeefdruk van Corneille uit 2005 (7 februari 2005). Cruijff en Michels. Gesigneerd en gedateerd. In zeer goede staat en eerder aangeschaft op kunstveiling.nl
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Malaga, Spanje
Tot 10 kg.
Binnen Spanje
€ 10,00
Europese Unie
€ 20,00
Wereldwijd
€ 40,00