Corneille - Corneille: naakt met vogel, gemengde techniek op papier - Verkocht

Corneille: naakt met vogel, gemengde techniek op papier kopen? Bied vanaf 875!
Tekening / Aquarel

Corneille: naakt met vogel, gemengde techniek op papier kopen? Bied vanaf 875!Corneille: naakt met vogel, gemengde techniek op papier kopen? Bied vanaf 875!Corneille: naakt met vogel, gemengde techniek op papier kopen? Bied vanaf 875!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel

Kunstenaar:   Corneille

Titel: Naakt met vogel

Techniek:  gemengde techniek op papier

Gesigneerd: met de hand gesigneerd en gedateerd (2005)

Origineel werk met COA (fotocertificaat van de weduwe)

Afmetingen blad: 29 cm x  16 cm

Afmetingen afbeelding: 24 cm x 7 cm

Conditie: zeer goed

Levering in een Kiala punt naar uw keuze

Nederland: 7,50 euro (zoek uw punt op www.kiala.nl )

België en Luxemburg:4,50 euro (zoek uw punt op www.kiala.be )

Verzending aangetekend met track en trace

Nederland, Frankrijk, Luxemburg en Duitsland: 16,40 euro

België: 8 euro

Gratis afhalen na afspraak in Belgisch Limburg (regio Sint-Truiden Hasselt)