Corneille - Corneille - Nico Koster - in zijn atelier 1992 - Verkocht

Corneille - Corneille - Nico Koster - in zijn atelier 1992 kopen? Bied vanaf 35!
Fotografie

Corneille - Corneille - Nico Koster - in zijn atelier 1992 kopen? Bied vanaf 35!Corneille - Corneille - Nico Koster - in zijn atelier 1992 kopen? Bied vanaf 35!Corneille - Corneille - Nico Koster - in zijn atelier 1992 kopen? Bied vanaf 35!Corneille - Corneille - Nico Koster - in zijn atelier 1992 kopen? Bied vanaf 35!
  • Corneille (1922-2010)
TypeFotografie
Jaartal1992
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
IngelijstIngelijst
Afmetingen18 x 25 cm (h x b)
Incl. lijst30 x 40 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Corneille door Nico Koster
1992 .gesigneerd verso met stempel
Ingelijst
Uitgegeven door Jaski Art
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 30,00
Naar Duitsland € 30,00
Europese Unie € 30,00
Wereldwijd € 64,30

ObjectlocatieKrimpen aan den IJssel,  Nederland
Starttijd19-12-2023 om 21:11
Eindtijd1-1-2024 om 21:12
Biedingen (3)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken