Corneille - Corneille - Originele krijt / potlood tekening - Verkocht

Corneille - Originele krijt / potlood tekening  kopen? Bied vanaf 1295!
Tekening / Aquarel

Corneille - Originele krijt / potlood tekening  kopen? Bied vanaf 1295!Corneille - Originele krijt / potlood tekening  kopen? Bied vanaf 1295!Corneille - Originele krijt / potlood tekening  kopen? Bied vanaf 1295!Corneille - Originele krijt / potlood tekening  kopen? Bied vanaf 1295!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel

Corneille

Titel : Vogel met aankondiging

Viltstift  op dik papier

Afmeting +/- 28x 18 cm

Gesigneerd rechtsonder met viltstift en gedateerd 22 3 86

Uitnodigingskaart van Galerie Krikhaar aan Corneille

Inclusief envelop ( alwaar deze uitnodiging werd verstuurd ) met oud telefoon nummer van corneille4

Keurig ingelijst - wordt aangetekend en verzekerd verstuurd NL 15.- Belgie Euro 30.-