Corneille - Grote zeefdruk uit 2003 ( H/C 3/10). ZT. - Verkocht

Corneille - Grote zeefdruk uit 2003 ( H/C 3/10). ZT. kopen? Bied vanaf 325!
Corneille - Grote zeefdruk uit 2003 ( H/C 3/10). ZT. kopen? Bied vanaf 325!Corneille - Grote zeefdruk uit 2003 ( H/C 3/10). ZT. kopen? Bied vanaf 325!Corneille - Grote zeefdruk uit 2003 ( H/C 3/10). ZT. kopen? Bied vanaf 325!Corneille - Grote zeefdruk uit 2003 ( H/C 3/10). ZT. kopen? Bied vanaf 325!Corneille - Grote zeefdruk uit 2003 ( H/C 3/10). ZT. kopen? Bied vanaf 325!Corneille - Grote zeefdruk uit 2003 ( H/C 3/10). ZT. kopen? Bied vanaf 325!
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2003
IngelijstIngelijst
Afmetingen76 cm x 53 cm (h x b)
Lijst102 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage10
Karakteristieke en kleurrijke  zeefdruk uit 2003 van CoBrA kunstenaar Corneille.  Mooi ingelijst in een solide,  zilverkleurige aluminium lijst met afmetingen van 103 bij 76 cm. Gekaderd in Passe-partout.
Het werk is gesigneerd en gedateerd in potlood door de kunstenaar en daarbij genummerd in potlood H/C  3/10.

Dit item is verkocht voor 425,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:14-06-2020 om 15:43
Eindtijd:28-06-2020 om 19:23
Biedingen (4)
Pdebrabanter
27 jun. / 12:55
€ 370
blzt39ktp
27 jun. / 12:54
€ 350
Pdebrabanter
27 jun. / 12:54
€ 345
blzt39ktp
20 jun. / 12:43
€ 325