Corneille - Grote zeefdruk'Hommage a Gustav Mahler', kleine oplage - Verkocht

Corneille - Grote zeefdruk'Hommage a Gustav Mahler', kleine oplage kopen? Bied vanaf 230!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - Grote zeefdruk'Hommage a Gustav Mahler', kleine oplage kopen? Bied vanaf 230!Corneille - Grote zeefdruk'Hommage a Gustav Mahler', kleine oplage kopen? Bied vanaf 230!Corneille - Grote zeefdruk'Hommage a Gustav Mahler', kleine oplage kopen? Bied vanaf 230!Corneille - Grote zeefdruk'Hommage a Gustav Mahler', kleine oplage kopen? Bied vanaf 230!Corneille - Grote zeefdruk'Hommage a Gustav Mahler', kleine oplage kopen? Bied vanaf 230!Corneille - Grote zeefdruk'Hommage a Gustav Mahler', kleine oplage kopen? Bied vanaf 230!Corneille - Grote zeefdruk'Hommage a Gustav Mahler', kleine oplage kopen? Bied vanaf 230!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2002
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 33 x 43 cm (h x b)
Incl. lijst 56 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Schitterend ingelijste grote Corneille in een oplage van 60 ( dit is nummer 59). Handgesigneerd, gedateerd en ook de titel in potlood. Het werk en de omlijsting met dubbele passepartout maken dit tot een blikvanger aan de muur.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 7,00