Schitterend ingelijste grote Corneille in een oplage van 60 ( dit is nummer 59). Handgesigneerd, gedateerd en ook de titel in potlood. Het werk en de omlijsting met dubbele passepartout maken dit tot een blikvanger aan de muur.
Zeer Goed
Tot 10 kg.
€ 7,00