Corneille - Hommage aan Federico Garcia Lorca - Verkocht

Corneille - Hommage aan Federico Garcia Lorca kopen? Bied vanaf 150!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - Hommage aan Federico Garcia Lorca kopen? Bied vanaf 150!Corneille - Hommage aan Federico Garcia Lorca kopen? Bied vanaf 150!Corneille - Hommage aan Federico Garcia Lorca kopen? Bied vanaf 150!Corneille - Hommage aan Federico Garcia Lorca kopen? Bied vanaf 150!Corneille - Hommage aan Federico Garcia Lorca kopen? Bied vanaf 150!Corneille - Hommage aan Federico Garcia Lorca kopen? Bied vanaf 150!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2004
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 69 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 37
Corneille

"Hommage aan Federico Garcia Lorca"

zeefdruk uit de portfolio "Hommage to Federico Garcia Lorca", uitgever: Politeo, Zagreb, Croatia (zie de tweede en volgende foto's voor meer info over deze grafiekmap)

jaar: 2004

hand gesigneerd

E.A. oplage van 37 (naast de reguliere editie van 50 portfolio's)

papierformaat: 69 x 48 cm.

zonder lijst

nieuwstaat
Binnen Nederland € 11,00