16 litho's uit de map "Images de New York" van Corneille uit 1958. De totale oplage was 80 stuks. Het voorblad uit deze map is niet aanwezig. Het betreft alleen de 16 litho's en de blauwe map. De litho's zijn allen in de druk gesigneerd, zoals uitgegeven.Literatuur: Donkersloot, blz 87 t/m 90. Nummer 56 t/m 71.De verzendkosten zijn iets hoger i.v.m. het te verzekeren bedrag bij verzending.
Goed
Op de randen van het blad iets vergeeld, zoals gebruikelijk. In de hoek van de bladen zit soms een vouwtje. Bij inlijsting vallen deze onder de passe-partout.
> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
€ 17,50