Peter Klashorst - Acrylverf op doek , MAXIMA – 120 x 85 cm - 2017
Karen van Noort - Desert Flower
Philippe de Cantillon - Kasteel Heeze (Vermakelijkheden van Brabant [1757])
Keramiekfabriek Velsen - Rode vaas met bloemdecoratie
Type kunstwerk | Affiches |
Jaartal | 1998 |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 76 x 50 cm (h x b) |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 30-3-2024 om 16:29 |
Eindtijd | 5-4-2024 om 19:10 |