14k bicolour gouden ring met turquoise en diamant 0.15ct - rm 17.25
14k geel gouden ring met robijn en briljant geslepen diamant 0.12ct-rm17.5
Type kunstwerk | Affiches |
Jaartal | 1998 |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 76 x 50 cm (h x b) |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter