Corneille - "L 'Oiseau Papillon" - Grote, fraai ingelijste zeefdruk uit 2002

Corneille - "L 'Oiseau Papillon" - Grote, fraai ingelijste zeefdruk uit 2002 kopen? Bied vanaf 275!

Verkoopprijs: € 295,00

Corneille - "L 'Oiseau Papillon" - Grote, fraai ingelijste zeefdruk uit 2002 kopen? Bied vanaf 275!Corneille - "L 'Oiseau Papillon" - Grote, fraai ingelijste zeefdruk uit 2002 kopen? Bied vanaf 275!Corneille - "L 'Oiseau Papillon" - Grote, fraai ingelijste zeefdruk uit 2002 kopen? Bied vanaf 275!Corneille - "L 'Oiseau Papillon" - Grote, fraai ingelijste zeefdruk uit 2002 kopen? Bied vanaf 275!

Geplaatst door  Axel
FA. (8)

90 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Corneille (1922-2010)
Jaartal2002
IngelijstIngelijst
Afmetingen75 cm x 50 cm (h x b)
Lijst105 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage200
Grote zeefdruk van Corneille met de voor de CoBrA-kunstenaar kenmerkende thematiek.
Zeer mooi ingelijst in een lijst en voorzien van een (verdiept) Passe-Partout. De totale afmetingen zijn 105 x 75 cm.
Het werk is gesigneerd en gedateerd in potlood Corneille 2002. Dit is nummer 26 uit een serie van 200 exemplaren.
Het geheel is in zeer goede conditie en misstaat aan geen enkele muur!

Afhalen in Den Haag / Scheveningen. Eventuele bezorging/verzending uitsluitend in overleg en altijd voor rekening en risico van de koper.

Dit item is verkocht voor 295,00

Starttijd:28-10-2019 om 21:06
Eindtijd:10-11-2019 om 19:38

Biedingen (2):

Birdy
10 nov. / 19:28
€ 295
Arnoudvdv
28 okt. / 21:08
€ 275