Corneille - "L 'Oiseau Papillon" - Grote, fraai ingelijste zeefdruk uit 2002 - Verkocht

Corneille - "L 'Oiseau Papillon" - Grote, fraai ingelijste zeefdruk uit 2002 kopen? Bied vanaf 275!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - "L 'Oiseau Papillon" - Grote, fraai ingelijste zeefdruk uit 2002 kopen? Bied vanaf 275!Corneille - "L 'Oiseau Papillon" - Grote, fraai ingelijste zeefdruk uit 2002 kopen? Bied vanaf 275!Corneille - "L 'Oiseau Papillon" - Grote, fraai ingelijste zeefdruk uit 2002 kopen? Bied vanaf 275!Corneille - "L 'Oiseau Papillon" - Grote, fraai ingelijste zeefdruk uit 2002 kopen? Bied vanaf 275!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2002
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 75 x 50 cm (h x b)
Incl. lijst 105 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 200
Grote zeefdruk van Corneille met de voor de CoBrA-kunstenaar kenmerkende thematiek.
Zeer mooi ingelijst in een lijst en voorzien van een (verdiept) Passe-Partout. De totale afmetingen zijn 105 x 75 cm.
Het werk is gesigneerd en gedateerd in potlood Corneille 2002. Dit is nummer 26 uit een serie van 200 exemplaren.
Het geheel is in zeer goede conditie en misstaat aan geen enkele muur!

Afhalen in Den Haag / Scheveningen. Eventuele bezorging/verzending uitsluitend in overleg en altijd voor rekening en risico van de koper.