Corneille - Marijke - Verkocht

Corneille - Marijke kopen? Bied vanaf 1999!

Verkoopprijs: € 2.587,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  JulesVerneArt
FA. (1)

21 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Corneille (1922-2010)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1990
TechniekPastel/Krijt
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen31 cm x 32 cm (h x b)
Lijst35 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Corneille | Marijke
Techniek: Gemengde techniek op papier
Afmeting exclusief lijst en passe-partout: 31x32 cm.
Gesigneerd rechtsonder 1990

Werk is uit 1990, wellicht dat de lijst kleine tikjes heeft.

Dit item is verkocht voor 2.587,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-04-2020 om 15:47
Eindtijd:17-04-2020 om 11:54
Eddy1955
17 apr. / 11:43
€ 2250