Corneille - Marijke - Verkocht

Corneille - Marijke kopen? Bied vanaf 1999!
Tekening / Aquarel

  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1990
Techniek Pastel/Krijt
Stijl Modern
Onderwerp Portret
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 31 x 32 cm (h x b)
Incl. lijst 35 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Corneille | Marijke
Techniek: Gemengde techniek op papier
Afmeting exclusief lijst en passe-partout: 31x32 cm.
Gesigneerd rechtsonder 1990
Werk is uit 1990, wellicht dat de lijst kleine tikjes heeft.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Helmond, Nederland
Binnen Nederland € 8,00