FA. (8)

Corneille - Oiseau

Corneille - Oiseau kopen? Bied vanaf 350!
Corneille - Oiseau kopen? Bied vanaf 350!Corneille - Oiseau kopen? Bied vanaf 350!Corneille - Oiseau kopen? Bied vanaf 350!Corneille - Oiseau kopen? Bied vanaf 350!

Geplaatst door  GaletJules

Lid sinds 2022
2 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
  • Corneille (1922-2010)
Jaartal2002
DragerTextiel
StijlRealistisch
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen33.5 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage75
Ik verkoop een mooie zeefdruk op doek van Corneille.
Het betreft een editie op 75 exemplaren, gehandtekend en gedateerd door Corneille vooraan met zwarte marker. Achteraan gestempeld en genummerd 11/75. Het doek is op een houten chassis getrokken met afmetingen 41 x 33,5 cm

Starttijd:18-05-2022 om 11:45
Eindtijd:25-05-2022 om 22:25
Openingsbod€ 350
ObjectlocatieGent, België
VerzendingAlleen per koerier