Corneille - Pinocchio

Corneille - Pinocchio kopen? Bied vanaf 1500!
Corneille - Pinocchio kopen? Bied vanaf 1500!Corneille - Pinocchio kopen? Bied vanaf 1500!Corneille - Pinocchio kopen? Bied vanaf 1500!Corneille - Pinocchio kopen? Bied vanaf 1500!Corneille - Pinocchio kopen? Bied vanaf 1500!
  • Corneille (1922-2010)
TechniekGouache
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen67 cm x 97 cm (h x b)
Lijst98 cm x 126 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Wer Corneille handgesigneerd, techniek Gouage in passe-partout en ingelijst.

Starttijd:17-01-2023 om 11:05
Eindtijd:26-01-2023 om 22:49
Openingsbod € 1500
ObjectlocatieDen Haag,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie