Corneille - sans titre maar met lijst! - Verkocht

Corneille - sans titre maar met lijst! kopen? Bied vanaf 1395!
Tekening / Aquarel

Corneille - sans titre maar met lijst! kopen? Bied vanaf 1395!Corneille - sans titre maar met lijst! kopen? Bied vanaf 1395!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1952
Techniek Pen (Inkt)
Drager Japans Papier
Stijl Abstract
Onderwerp Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 22 x 23 cm (h x b)
Incl. lijst 41 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Fraai origineel werk van  de  CoBrA-kunstenaar Corneille met provenance een gesigneerde verklaring van de weduwe van Corneille. Gesigneerd  en genummerd. Het werk  zit in een zwarte aluminiumlijst, niet nieuw maar verder prima.  Kan zo worden opgehangen. U kunt het werk vooraf komen bekijken bij galerie Rotor of na aankoop ophalen. Het werk kan ook verzonden worden via koerier.
Galerieprijs € 3000,--

Het werk is door het glas heen gefotografeerd.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50