Corneille - Stropdas met verpakking, limited edition - Verkocht

Corneille - Stropdas met verpakking, limited edition kopen? Bied vanaf 39!
Prenten & Uitgaves

Corneille - Stropdas met verpakking, limited edition kopen? Bied vanaf 39!Corneille - Stropdas met verpakking, limited edition kopen? Bied vanaf 39!Corneille - Stropdas met verpakking, limited edition kopen? Bied vanaf 39!Corneille - Stropdas met verpakking, limited edition kopen? Bied vanaf 39!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 1991
Techniek Varia
Afmetingen 73 x 10 cm (h x b)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
Gesigneerde stropdas van Corneille. . Afmetingen stropdas: H73 x b4.5(tot 10cm).
Stropdas is van pure zijde
Limited edition (500)
The Society Shop gaf in 1987 Corneille de opdracht een lithoprint te ontwerpen, bedoeld als Kerstcadeau voor de vaste klanten. Corneille ontwierp een “vogeltjes”-stropdas. Dit ontwerp viel zo in de smaak dat besloten werd om de stropdas ook werkelijk in productie te nemen. Er werden 500 stropdassen gemaakt en deze werden voor FL 128,- per stuk verkocht. Het grootste gedeelte werd gekocht door de KLM om als relatiegeschenk weg te geven

De stropdas is, achterop, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd.

Stropdas is nooit gedragen en zit in de originele verpakking.
GEEN VERZENDING NAAR NIET-EU LANDEN

Binnen Nederland € 9,99