Corneille - Terragravure: 'Femmes de la Bible: Judges 4' (Nieuw ingelijst) - Verkocht

Corneille - Terragravure: 'Femmes de la Bible: Judges 4' (Nieuw ingelijst) kopen? Bied vanaf 850!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - Terragravure: 'Femmes de la Bible: Judges 4' (Nieuw ingelijst) kopen? Bied vanaf 850!Corneille - Terragravure: 'Femmes de la Bible: Judges 4' (Nieuw ingelijst) kopen? Bied vanaf 850!Corneille - Terragravure: 'Femmes de la Bible: Judges 4' (Nieuw ingelijst) kopen? Bied vanaf 850!Corneille - Terragravure: 'Femmes de la Bible: Judges 4' (Nieuw ingelijst) kopen? Bied vanaf 850!Corneille - Terragravure: 'Femmes de la Bible: Judges 4' (Nieuw ingelijst) kopen? Bied vanaf 850!Corneille - Terragravure: 'Femmes de la Bible: Judges 4' (Nieuw ingelijst) kopen? Bied vanaf 850!Corneille - Terragravure: 'Femmes de la Bible: Judges 4' (Nieuw ingelijst) kopen? Bied vanaf 850!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2000
Techniek Terragravure
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 63 x 53 cm (h x b)
Incl. lijst 96 x 86 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Fraaie terragravure van Corneille met de titel: 'Judges 4' (Serie Femmes de la Bible) uit 2000. Het werk is professioneel zwevend ingelijst in een luxe nieuwe Italiaanse lijst en is voorzien van een bijpassend passe-partout. Linksonder met de hand gesigneerd door de kunstenaar.

Kunstenaar: Corneille
Titel: Judges 4 (Serie Femmes de la Bible)
Jaar: 2000
Techniek: Terragravure
Oplage: IV/V
Gesigneerd: Linksonder
Afwerking: Ingelijst
Afmeting voorstelling (HxB): 63 x 53 cm
Afmeting lijst  (HxB): 96 x 86 cm
Conditie werk: Zeer goed
Conditie lijst: Nieuw
Referentie: ZK3001065