Corneille - Titel Onbekend - Zeefdruk 1986 - Oplage 91/120 - Verkocht

Corneille - Titel Onbekend - Zeefdruk 1986 - Oplage 91/120 kopen? Bied vanaf 195!

Verkoopprijs: € 224,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Corneille - Titel Onbekend - Zeefdruk 1986 - Oplage 91/120 kopen? Bied vanaf 195!Corneille - Titel Onbekend - Zeefdruk 1986 - Oplage 91/120 kopen? Bied vanaf 195!Corneille - Titel Onbekend - Zeefdruk 1986 - Oplage 91/120 kopen? Bied vanaf 195!Corneille - Titel Onbekend - Zeefdruk 1986 - Oplage 91/120 kopen? Bied vanaf 195!Corneille - Titel Onbekend - Zeefdruk 1986 - Oplage 91/120 kopen? Bied vanaf 195!Corneille - Titel Onbekend - Zeefdruk 1986 - Oplage 91/120 kopen? Bied vanaf 195!

Geplaatst door  Artsydesign
FA. (5)

Lid sinds 2020
81 verkochte items
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1986
IngelijstIngelijst
Afmetingen55 cm x 45 cm (h x b)
Lijst55 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
In mooie staat verkerende zeefdruk van Corneille uit 1986
Gelimiteerde oplage van 120. 91/120

45 x 55 cm

Kan de titel van de zeefdruk helaas niet achterhalen.

Wordt zeer zorgvuldig verpakt bij verzending. Ophalen mag natuurlijk ook.

In goede staat.

Dit item is verkocht voor 224,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:13-10-2020 om 17:55
Eindtijd:18-10-2020 om 22:15
PLBB
15 okt. / 20:36
€ 195