Corneille - Trilogie Piëzografieken uit 2002 - Verkocht

Corneille - Trilogie Piëzografieken uit 2002 kopen? Bied vanaf 445!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - Trilogie Piëzografieken uit 2002 kopen? Bied vanaf 445!Corneille - Trilogie Piëzografieken uit 2002 kopen? Bied vanaf 445!Corneille - Trilogie Piëzografieken uit 2002 kopen? Bied vanaf 445!Corneille - Trilogie Piëzografieken uit 2002 kopen? Bied vanaf 445!Corneille - Trilogie Piëzografieken uit 2002 kopen? Bied vanaf 445!Corneille - Trilogie Piëzografieken uit 2002 kopen? Bied vanaf 445!Corneille - Trilogie Piëzografieken uit 2002 kopen? Bied vanaf 445!Corneille - Trilogie Piëzografieken uit 2002 kopen? Bied vanaf 445!Corneille - Trilogie Piëzografieken uit 2002 kopen? Bied vanaf 445!Corneille - Trilogie Piëzografieken uit 2002 kopen? Bied vanaf 445!Corneille - Trilogie Piëzografieken uit 2002 kopen? Bied vanaf 445!Corneille - Trilogie Piëzografieken uit 2002 kopen? Bied vanaf 445!Corneille - Trilogie Piëzografieken uit 2002 kopen? Bied vanaf 445!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2002
Techniek Computerprint
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 35 x 44 cm (h x b)
Incl. lijst 53 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Bijzondere serie van drie bij elkaar passende Piëzografieken, elk nummer 78 van 200 en elk met potlood genummerd en gesigneerd. De werken zijn in onberispelijke staat, maar de lijsten hebben wel wat beschadigingen ( zeker goed te herstellen indien gewenst)...hier is met de vraagprijs rekening mee gehouden. Typerend voor Corneille en bijzonder als set.
Werken in uitmuntende staat, alleen de lijsten hebben wat beschadigingen
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 13,45
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 30,00