Bijzondere serie van drie bij elkaar passende Piëzografieken, elk nummer 78 van 200 en elk met potlood genummerd en gesigneerd. De werken zijn in onberispelijke staat, maar de lijsten hebben wel wat beschadigingen ( zeker goed te herstellen indien gewenst)...hier is met de vraagprijs rekening mee gehouden. Typerend voor Corneille en bijzonder als set.
Goed
Werken in uitmuntende staat, alleen de lijsten hebben wat beschadigingen
> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
€ 13,45
Naar België
€ 19,50
€ 19,50
Europese Unie
€ 30,00