Corneille - Twee ontbijtsets - Verkocht

Corneille - Twee ontbijtsets kopen? Bied vanaf 38!

Verkoopprijs: € 43,70 (Incl. 15% veilingkosten)

Corneille - Twee ontbijtsets kopen? Bied vanaf 38!Corneille - Twee ontbijtsets kopen? Bied vanaf 38!Corneille - Twee ontbijtsets kopen? Bied vanaf 38!Corneille - Twee ontbijtsets kopen? Bied vanaf 38!Corneille - Twee ontbijtsets kopen? Bied vanaf 38!Corneille - Twee ontbijtsets kopen? Bied vanaf 38!Corneille - Twee ontbijtsets kopen? Bied vanaf 38!

Geplaatst door  aartdejongjunior
FA. (7)

429 verkochte items
  • Corneille (1922-2010)
TypeBijzondere Uitgaves
TechniekVaria
Afmetingen14 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Twee ontbijtsets met afbeeldingen uit het werk van Corneille: bord, beker en eierdopje.

In deze complete samenstelling vrij zeldzaam!

Alle onderdelen zijn gesigneerd.
Het bord heeft een doorsnede van 20,5 cm
De hoogte van het kopje is 9 cm.
In nieuwstaat.

Dit item is verkocht voor 43,70(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:25-08-2020 om 11:42
Eindtijd:09-11-2020 om 21:06
TheOfficeofUselessArt
09 nov. / 20:29
€ 38