Corneille - Zeefdruk: Des animaux et la femme - 2002 (mooie lijst!)

Corneille - Zeefdruk: Des animaux et la femme - 2002 (mooie lijst!) kopen? Bied vanaf 425!Corneille - Zeefdruk: Des animaux et la femme - 2002 (mooie lijst!) kopen? Bied vanaf 425!Corneille - Zeefdruk: Des animaux et la femme - 2002 (mooie lijst!) kopen? Bied vanaf 425!
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2002
IngelijstIngelijst
Afmetingen70 cm x 51.5 cm (h x b)
Lijst142.5 cm x 82.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage76/150
Ingelijste zeefdruk in nette lijst van Corneille. Titel: Des animaux et la femme. Jaar: 2002. Oplage: 76/150. Afmetingen incl lijst: H142.5 x b82.5cm. Afmetingen voorstelling: H70 x b51.5cm. Het werk is rechts onderaan gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Verzenden/ophalen:
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook worden verstuurd per koerier(Swift).
Guillaume Corneille van Beverloo, beter bekend als Corneille (Luik, 3 juli 1922 - Auvers-sur-Oise (Frankrijk), 5 september 2010) was een Nederlandse Cobra-schilder. Corneille werd geboren in het Belgische Luik, als kind van Nederlandse ouders. Hoewel grotendeels autodidact, volgde hij kunstcursussen aan de Amsterdamse Rijksacademie, tussen 1940 en 1942. In 1946 hield hij in Groningen zijn eerste expositie.
Aanvankelijk sterk beïnvloed door het werk van Picasso, maakte hij zich in 1948 hiervan los en trad toe tot de Cobra-beweging; hij is daarvan medeoprichter, samen met onder anderen de Nederlanders Karel Appel, Jan Nieuwenhuijs, diens broer Constant Nieuwenhuijs en de Belgen Christian Dotremont en Joseph Noiret.

In zeer goede staat.

Starttijd:06-09-2022 om 15:57
Eindtijd:12-09-2022 om 22:49
Openingsbod € 425
ObjectlocatieWestland, Nederland
VerzendingAlleen per koerier