Prachtig werk van Corneille in mooie heldere kleuren. Titel: Femme et L'oiseau. Oplage: 181/200. Jaar: 2000. Afmetingen blad: H26 x b33.5cm. Afmetingen voorstelling: H19 x b24.5cm. Het werk is rechts onderaan, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. We kunnen het werk ook verzenden. Verzenden: we verzenden op dinsdag - en donderdag.
Guillaume Corneille van Beverloo, beter bekend als Corneille, was een Nederlandse schilder. Hoewel grotendeels autodidact, volgde hij kunstcursussen aan de Amsterdamse Rijksacademie, tussen 1940 en 1942. In 1946 hield hij in Groningen zijn eerste expositie. Zelf beweerde hij dat schilderen geen hobby of werk is, maar eerder een roeping. Aanvankelijk werd hij sterk beïnvloed door het werk van Picasso, maar hij maakte zich in 1948 hiervan los en werd één van de oprichters van de Nederlandse Experimentele Groep, samen met Karel Appel en Constant Nieuwenhuys. Alle drie kunstenaars verlieten Amsterdam en verhuisde naar Parijs, waar ze de internationale kunstgroep CoBrA vormde.