Corneille - Zeefdruk, magnifiek geljst! - Verkocht

Corneille - Zeefdruk, magnifiek geljst! kopen? Bied vanaf 249!

Verkoopprijs: € 230,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (22)

548 verkochte items
Alle items van deze verkoper (57)
  • Corneille (1922-2010)
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 21 cm (h x b)
Lijst42.5 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Corneille, zeefdruk z.t.
Specificaties:
  • Kunstenaar:Corneille
  • Afmeting:30 x 21
  • Maat lijst:42 x 32
  • Handgesigneerd:Ja, rechtsonder in potlood
  • Lijst:Prachtige zwarte lijst met passepartout
  • Techniek:Zeefdruk op geschept papier, genummerd 158/250
  • Prachtige, cobra werk pur sang van Corneille, fantastisch ingelijst!

Dit item is verkocht voor 230,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:27-10-2020 om 07:38
Eindtijd:08-11-2020 om 11:44
MJH69
06 nov. / 07:01
€ 200