Corneille - Zeefdruk: " Carnaval des Oiseaux " - Verkocht

Corneille - Zeefdruk: " Carnaval des Oiseaux " kopen? Bied vanaf 210!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - Zeefdruk: " Carnaval des Oiseaux " kopen? Bied vanaf 210!Corneille - Zeefdruk: " Carnaval des Oiseaux " kopen? Bied vanaf 210!Corneille - Zeefdruk: " Carnaval des Oiseaux " kopen? Bied vanaf 210!Corneille - Zeefdruk: " Carnaval des Oiseaux " kopen? Bied vanaf 210!Corneille - Zeefdruk: " Carnaval des Oiseaux " kopen? Bied vanaf 210!Corneille - Zeefdruk: " Carnaval des Oiseaux " kopen? Bied vanaf 210!Corneille - Zeefdruk: " Carnaval des Oiseaux " kopen? Bied vanaf 210!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2002
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 40 x 48 cm (h x b)
Incl. lijst 67 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Professioneel en smaakvol ingelijste zeefdruk van Corneille uit 2002. Het geheel is voorzien van een verdiept Passe-partout. Gesigneerd en genummerd in potlood door de kunstenaar.  Dit is een Epreuve D'artiste en nummer 3 van 15. De reguliere oplage bestond uit slechts 75 exemplaren. Erg fraai geheel!!