Corneille - zelfportret in atelier in Parijs - Verkocht

Corneille - zelfportret in atelier in Parijs kopen? Bied vanaf 35!
Corneille - zelfportret in atelier in Parijs kopen? Bied vanaf 35!Corneille - zelfportret in atelier in Parijs kopen? Bied vanaf 35!Corneille - zelfportret in atelier in Parijs kopen? Bied vanaf 35!
  • Corneille (1922-2010)
TypeFotografie
Jaartal1984
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
StijlRealistisch
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen49 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie foto van CoBra-kunstenaar Corneille in zijn Franse atelier.   U kunt het werk vooraf komen beoordelen in de schatkamer van Rotor in Gorinchem. Gesigneerd. Paris, Corneille '84. De foto zelf is  25 x 20 cm.
Het werk kan na aankoop afgehaald worden in Gorcum of verzonden worden per aangetekende post.
Pandemie-tip: U kunt het werk ook laten opslaan in onze opslagkamer en in een later stadium ophalen.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Dit item is verkocht voor 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:28-11-2022 om 15:13
Eindtijd:02-01-2023 om 09:35
crazy5
31 dec. / 21:39
€ 35