Corneille - " Des Animaux et la Femme ". Ingelijst ( Groot) - Verkocht

Corneille - " Des Animaux et la Femme ". Ingelijst ( Groot) kopen? Bied vanaf 275!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - " Des Animaux et la Femme ". Ingelijst ( Groot) kopen? Bied vanaf 275!Corneille - " Des Animaux et la Femme ". Ingelijst ( Groot) kopen? Bied vanaf 275!Corneille - " Des Animaux et la Femme ". Ingelijst ( Groot) kopen? Bied vanaf 275!Corneille - " Des Animaux et la Femme ". Ingelijst ( Groot) kopen? Bied vanaf 275!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2002
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 75 x 55 cm (h x b)
Incl. lijst 102 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 150
Fraaie zeefdruk van Corneille uit 2002. Ingelijst in een houten zilverkleurige lijst en voorzien van een Passe-partout. Dit is nummer 139 uit een serie van 150 exemplaren.
Het werk is gesigneerd, genummerd  en gedateerd in wit krijt door de kunstenaar.
Gedrukt op geschept papier waarbij het geheel tot over de scheprand is bedrukt.

Het werk is in perfecte staat. Het Passe-partout is aan de lange zijde niet storend gegolfd.