Fraaie zeefdruk van Corneille uit 2002. Ingelijst in een houten zilverkleurige lijst en voorzien van een Passe-partout. Dit is nummer 139 uit een serie van 150 exemplaren. Het werk is gesigneerd, genummerd en gedateerd in wit krijt door de kunstenaar. Gedrukt op geschept papier waarbij het geheel tot over de scheprand is bedrukt.
Zeer Goed
Het werk is in perfecte staat. Het Passe-partout is aan de lange zijde niet storend gegolfd.