Corneille - " Mémoire de Cuba " zeefdruk uit 2000 - Verkocht

Corneille - " Mémoire de Cuba " zeefdruk uit 2000 kopen? Bied vanaf 160!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - " Mémoire de Cuba " zeefdruk uit 2000 kopen? Bied vanaf 160!Corneille - " Mémoire de Cuba " zeefdruk uit 2000 kopen? Bied vanaf 160!Corneille - " Mémoire de Cuba " zeefdruk uit 2000 kopen? Bied vanaf 160!Corneille - " Mémoire de Cuba " zeefdruk uit 2000 kopen? Bied vanaf 160!Corneille - " Mémoire de Cuba " zeefdruk uit 2000 kopen? Bied vanaf 160!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2000
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 47 x 39 cm (h x b)
Incl. lijst 73 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 150
Goed ingelijste zeefdruk van Corneille uit 2000. Het geheel is voorzien van een Passe-partout en ingelijst in een zilverkleurige aluminium lijst.  Kan zo aan de muur!
In potlood gesigneerd, gedateerd en genummerd door de kunstenaar.  Dit is nummer 96 uit een serie van 150 exemplaren.