Corneille - " Zonder titel " Zeefdruk uit 2002. - Verkocht

Corneille - " Zonder titel " Zeefdruk uit 2002. kopen? Bied vanaf 210!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - " Zonder titel " Zeefdruk uit 2002. kopen? Bied vanaf 210!Corneille - " Zonder titel " Zeefdruk uit 2002. kopen? Bied vanaf 210!Corneille - " Zonder titel " Zeefdruk uit 2002. kopen? Bied vanaf 210!Corneille - " Zonder titel " Zeefdruk uit 2002. kopen? Bied vanaf 210!Corneille - " Zonder titel " Zeefdruk uit 2002. kopen? Bied vanaf 210!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2002
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 35 x 44 cm (h x b)
Incl. lijst 53 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 200

Fraaie zeefdruk van Corneille uit 2002. Ingelijst in een houten zilverkleurige lijst en voorzien van een Passe-partout. Het geheel meet 63 x 53 cm.  Mooie, frisse en sterke  kleuren. Gesigneerd,  gedateerd en genummerd in potlood door de kunstenaar.  Dit is nummer 115 uit een serie van 200 exemplaren.  Erg leuk werk!

Zie ook de andere, bijpassende zeefdruk die ik hier aanbied.  Identiek ingelijst en eveneens nummer 115 uit een serie van 200.

Lijst heeft wat niet storende gebruikssporen. Het werk zelf is in onberispelijke staat.