Corneille - " Zonder titel " Zeefdruk uit 2002.

Corneille - " Zonder titel " Zeefdruk uit 2002. kopen? Bied vanaf 210!

Verkoopprijs: € 241,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Corneille - " Zonder titel " Zeefdruk uit 2002. kopen? Bied vanaf 210!Corneille - " Zonder titel " Zeefdruk uit 2002. kopen? Bied vanaf 210!Corneille - " Zonder titel " Zeefdruk uit 2002. kopen? Bied vanaf 210!Corneille - " Zonder titel " Zeefdruk uit 2002. kopen? Bied vanaf 210!Corneille - " Zonder titel " Zeefdruk uit 2002. kopen? Bied vanaf 210!

Geplaatst door  Axel
FA. (8)

90 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Corneille (1922-2010)
Jaartal2002
IngelijstIngelijst
Afmetingen35 cm x 44 cm (h x b)
Lijst53 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage200

Fraaie zeefdruk van Corneille uit 2002. Ingelijst in een houten zilverkleurige lijst en voorzien van een Passe-partout. Het geheel meet 63 x 53 cm.  Mooie, frisse en sterke  kleuren. Gesigneerd,  gedateerd en genummerd in potlood door de kunstenaar.  Dit is nummer 115 uit een serie van 200 exemplaren.  Erg leuk werk!

Zie ook de andere, bijpassende zeefdruk die ik hier aanbied.  Identiek ingelijst en eveneens nummer 115 uit een serie van 200.

Lijst heeft wat niet storende gebruikssporen. Het werk zelf is in onberispelijke staat.

Dit item is verkocht voor 241,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:14-01-2021 om 20:16
Eindtijd:28-01-2021 om 20:56

Biedingen (1):

Johan110
28 jan. / 20:51
€ 210