| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Jaartal | 2002 |
| Techniek | Zeefdruk |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 35 x 44 cm (h x b) |
| Incl. lijst | 53 x 63 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Oplage | 200 |
Fraaie zeefdruk van Corneille uit 2002. Ingelijst in een houten zilverkleurige lijst en voorzien van een Passe-partout. Het geheel meet 63 x 53 cm. Mooie, frisse en sterke kleuren. Gesigneerd, gedateerd en genummerd in potlood door de kunstenaar. Dit is nummer 115 uit een serie van 200 exemplaren. Erg leuk werk!
Zie ook de andere, bijpassende zeefdruk die ik hier aanbied. Identiek ingelijst en eveneens nummer 115 uit een serie van 200.
| Conditie | |
| Conditie | Zeer Goed |
| Lijst heeft wat niet storende gebruikssporen. Het werk zelf is in onberispelijke staat. | |
| Transport | |
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Den haag, Nederland |
| Garantie | |