Harrie Kuyten - Pauze - Verkocht

Harrie Kuyten - Pauze kopen? Bied vanaf 70!
Grafiek (handgesigneerd)

Harrie Kuyten - Pauze kopen? Bied vanaf 70!Harrie Kuyten - Pauze kopen? Bied vanaf 70!Harrie Kuyten - Pauze kopen? Bied vanaf 70!Harrie Kuyten - Pauze kopen? Bied vanaf 70!Harrie Kuyten - Pauze kopen? Bied vanaf 70!Harrie Kuyten - Pauze kopen? Bied vanaf 70!Harrie Kuyten - Pauze kopen? Bied vanaf 70!Harrie Kuyten - Pauze kopen? Bied vanaf 70!Harrie Kuyten - Pauze kopen? Bied vanaf 70!Harrie Kuyten - Pauze kopen? Bied vanaf 70!Harrie Kuyten - Pauze kopen? Bied vanaf 70!
  • Harrie Kuyten (1883-1952)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1922
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen18.5 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

*Originele  en vrij zeldzame lithografie van Harrie Kuijten uit .1922, voorstellende de pauze van een orkestgezelschap.

*L.O. In potlood 40/8  (Nr.8 in een oplage van 40 stuks) en R.O. gesigneerd in potlood

*Beeld is in goede conditie.  Buiten het beeld in onderste rand  lichte foxing. Ingelijst is hier weinig tot niets meer van te zien.

*Beeldmaat ong.: 16 x 26 cm. Papiermaat ong.: 18,5 x 28 cm

*Verzending is aangetekend, verzekerd en goed verpakt

In goede staat. Buiten het beeld in onderste rand lichte foxing/roestvlekjes en enige kreukeltjes in rand en beeld van het papier.
Binnen Nederland € 8,50

ObjectlocatieUtrecht,  Nederland
Starttijd27-5-2019 om 12:30
Eindtijd9-6-2019 om 20:51
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken