Harry van Kruiningen - Compositie, aquatint ets - Verkocht

Harry van Kruiningen - Compositie, aquatint ets kopen? Bied vanaf 50!
Harry van Kruiningen - Compositie, aquatint ets kopen? Bied vanaf 50!Harry van Kruiningen - Compositie, aquatint ets kopen? Bied vanaf 50!Harry van Kruiningen - Compositie, aquatint ets kopen? Bied vanaf 50!Harry van Kruiningen - Compositie, aquatint ets kopen? Bied vanaf 50!
  • Harry van Kruiningen (1906-1996)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts/Aquatint
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen19 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage50

Mooi, karakteristiek etsje van Harry van Kruiningen. Aquatint ets op papier, met potlood gesigneerd en genummerd (17/50).  Werk heeft ingelijst gezeten want de uiterste bovenhoeken zijn verkleurd door tape.  Opnieuw ingelijst met passe-partout is het werk uitstekend.

Afmetingen: 24cm x 19cm (blad), 20cm x 16cm (beeld)

Dit item is verkocht voor 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:03-03-2020 om 20:40
Eindtijd:15-03-2020 om 21:02
dewijn
15 mrt. / 20:41
€ 40