Herman Berserik - Ets, Marken - Ingelijst - Verkocht

Herman Berserik - Ets, Marken - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!

Verkoopprijs: € 207,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Herman Berserik - Ets, Marken - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!Herman Berserik - Ets, Marken - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!Herman Berserik - Ets, Marken - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!Herman Berserik - Ets, Marken - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (321)

Lid sinds 2010
44663 verkochte items
Alle items van deze verkoper (520)
  • Herman Berserik (1921-2002)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1980
TechniekEts
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen21.5 cm x 22 cm (h x b)
Lijst40.5 cm x 40.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage13/24
Leuke karaktertistieke ets van het schiereiland Marken. In potlood gesigneerd en genummerd Linksonder in de druk getiteld en gedateerd.

Afkomstig uit een particuliere collectie.

Dit item valt onder de margeregeling

Lichte (egale) vergeling.

Vuiltjes/stof achter het glas.

Dit item is verkocht voor 207,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:14-06-2022 om 14:28
Eindtijd:26-06-2022 om 21:29
Biedingen (11)
Nokpaard
26 jun. / 21:19
€ 180
tomjansen
26 jun. / 21:19
€ 175
Nokpaard
26 jun. / 21:19
€ 160
tomjansen
26 jun. / 21:19
€ 150
Nokpaard
26 jun. / 21:13
€ 140
tomjansen
26 jun. / 21:11
€ 130
Nokpaard
26 jun. / 21:09
€ 120
tomjansen
26 jun. / 21:04
€ 110
Nokpaard
26 jun. / 20:59
€ 100
tomjansen
26 jun. / 20:52
€ 90
J_T_S
20 jun. / 17:45
€ 80