Jan Roede - Interieur met figuren - Verkocht

Jan Roede - Interieur met figuren kopen? Bied vanaf 150!
Jan Roede - Interieur met figuren kopen? Bied vanaf 150!Jan Roede - Interieur met figuren kopen? Bied vanaf 150!Jan Roede - Interieur met figuren kopen? Bied vanaf 150!Jan Roede - Interieur met figuren kopen? Bied vanaf 150!Jan Roede - Interieur met figuren kopen? Bied vanaf 150!Jan Roede - Interieur met figuren kopen? Bied vanaf 150!
  • Jan Roede (1914-2007)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1992
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen65 cm x 80 cm (h x b)
Lijst90 cm x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplagee/a
Jan Roëde
Interieur met figuren
Kleurenlitho groot formaat uit 1992
Gesigneerd H.C.
Professioneel ingelijst achter passe-partout en glas
In onberispelijke staat
Afmeting 90 x 108 cm

In verband met de afmeting liefst ophalen.Verzending is mogelijk na overleg.

Dit item is verkocht voor 172,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:14-10-2020 om 23:47
Eindtijd:21-10-2020 om 21:19
joosjeb50
19 okt. / 22:26
€ 150