Litho op papier, bevestigd op een dikke houten plaat.
Uniek handgesigneerd!
Tevens de naam en jaartal r.b. in de druk.
Achter glas, in een mooie gipsen artdeco lijst (wat slijtschade)
Goed
In goede, gebruikte staat. Een 3-tal minuscule plekjes in het voorhoofd. Een aantal minieme plekjes/lijmrest aan de randen.
Tot 10 kg.
€ 11,00
Naar België
€ 25,00
€ 25,00