Jan Toorop - Het Gebed

Jan Toorop - Het Gebed kopen? Bied vanaf 30!
Jan Toorop - Het Gebed kopen? Bied vanaf 30!Jan Toorop - Het Gebed kopen? Bied vanaf 30!Jan Toorop - Het Gebed kopen? Bied vanaf 30!Jan Toorop - Het Gebed kopen? Bied vanaf 30!Jan Toorop - Het Gebed kopen? Bied vanaf 30!
  • Jan Toorop (1858-1928)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1927
Techniek Litho
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Religieus
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 21.5 x 27 cm (h x b)
Incl. lijst 36 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Lithografie 'het gebed' van Jan Toorop (1858-1928).

Gesigneerd.

Het passe-partout vertoont lichte schade aan de rechter zijde (3 bruine vlekken). Zie bijgevoegde foto's.

De litho is in zeer goede staat maar er zijn 3 vlekken rechts op het passe-partout.
Binnen België € 6,10
Naar Nederland € 6,10
Naar Duitsland € 6,10
Europese Unie € 10,00
Wereldwijd € 50,80