Album met12 etsen van Jeanne Bieruma Oosting. Titel: Une selection des fleurs du mal. Dit bibliophiele album is de vijfde uitgave van De Gaillarde Pers. Jaar: 1976. Oplage: 6/125. Afmetingen album: H41 x b28cm. De colophon is onderaan gesigneerd door de kunstenares. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden gemaild.
Verzenden: we verzenden op dinsdag - en donderdag.
Adriana Johanna Wilhelmina (Jeanne) Bieruma Oosting (Leeuwarden, 5 februari 1898 – Almen, 14 juli 1994) was een Nederlandse aquarellist, beeldhouwer, etser, graficus, lithografe, illustratrice, glasschilder, kunstschilder, tekenares en boekbandontwerpster. Als grafisch kunstenares is zij vooral na de Tweede Wereldoorlog bekend geworden.