Jeanne Bieruma Oosting - citronade - Verkocht

Jeanne Bieruma Oosting - citronade kopen? Bied vanaf 100!
Grafiek (handgesigneerd)

Jeanne Bieruma Oosting - citronade kopen? Bied vanaf 100!Jeanne Bieruma Oosting - citronade kopen? Bied vanaf 100!Jeanne Bieruma Oosting - citronade kopen? Bied vanaf 100!Jeanne Bieruma Oosting - citronade kopen? Bied vanaf 100!Jeanne Bieruma Oosting - citronade kopen? Bied vanaf 100!Jeanne Bieruma Oosting - citronade kopen? Bied vanaf 100!Jeanne Bieruma Oosting - citronade kopen? Bied vanaf 100!Jeanne Bieruma Oosting - citronade kopen? Bied vanaf 100!Jeanne Bieruma Oosting - citronade kopen? Bied vanaf 100!Jeanne Bieruma Oosting - citronade kopen? Bied vanaf 100!Jeanne Bieruma Oosting - citronade kopen? Bied vanaf 100!
  • Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts/Aquatint
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen39 x 39 cm (h x b)
Incl. lijst65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
reliëf-kleurets-aquatint.
Aankoop in 1978 , rechtstreeks van de kunstenaar op haar tentoonstelling  bij  Arti Amsterdam.
Het werk is afgebeeld ( zwart-witfoto) in een biografie door Hans Redeker 1979, Walburgpers en (in kleur) in de recent verschenen biografie door J. Withuis.
Het werk is in goede staat.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Culemborg, Nederland

ObjectlocatieCulemborg,  Nederland
Starttijd24-11-2022 om 11:01
Eindtijd8-12-2022 om 19:55
Biedingen (35)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken