Jeanne Bieruma Oosting - De Stoel -linoleumsnede- - Verkocht

Jeanne Bieruma Oosting - De Stoel -linoleumsnede- kopen? Bied vanaf 395!
Jeanne Bieruma Oosting - De Stoel -linoleumsnede- kopen? Bied vanaf 395!Jeanne Bieruma Oosting - De Stoel -linoleumsnede- kopen? Bied vanaf 395!Jeanne Bieruma Oosting - De Stoel -linoleumsnede- kopen? Bied vanaf 395!Jeanne Bieruma Oosting - De Stoel -linoleumsnede- kopen? Bied vanaf 395!Jeanne Bieruma Oosting - De Stoel -linoleumsnede- kopen? Bied vanaf 395!Jeanne Bieruma Oosting - De Stoel -linoleumsnede- kopen? Bied vanaf 395!
  • Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekHout/Linosnede
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen57 cm x 33 cm (h x b)
Lijst73.5 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage60
Schitterend, persoonlijk getint stilleven in een ongebruikelijke kleurstelling van de hand van Jeanne Bieruma Oosting. Met potlood gesigneerd, betiteld en genummerd. Monogram linksonder in de druk. Dit is nummer 15 van slechts 60 exemplaren. Het werk verkeert in zeer goede conditie en is door de jaren heen niet of nauwelijks verkleurd. Lijst is kapot, deukje in het passe-partout linksboven. De linoleumsnede maakt deel uit van de collectie in het Rijksmuseum (http://hdl.handle.net/10934/RM0001.COLLECT.233627). Het werk wordt zorgvuldig verpakt en  aangetekend verzonden.

Mede dankzij diverse exposities in het land deze zomer (dezomervan jeanne.nl) en de aan  haar gewijde biografie 'Geen tijd verliezen' geniet de kunstenares momenteel bijzondere belangstelling.

Dit item is verkocht voor 937,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:27-07-2022 om 12:19
Eindtijd:10-08-2022 om 21:07
Biedingen (18)
annekemallant123
05 aug. / 22:58
€ 815
Hans1967
05 aug. / 18:48
€ 765
annekemallant123
05 aug. / 18:48
€ 750
annekemallant123
05 aug. / 18:48
€ 715
Hans1967
05 aug. / 18:48
€ 665
annekemallant123
05 aug. / 18:48
€ 615
Hans1967
05 aug. / 18:48
€ 595
annekemallant123
05 aug. / 18:31
€ 575
Hans1967
05 aug. / 18:01
€ 555
annekemallant123
05 aug. / 18:01
€ 550
annekemallant123
05 aug. / 18:01
€ 535
Hans1967
05 aug. / 18:01
€ 515
annekemallant123
05 aug. / 18:00
€ 495
Hans1967
05 aug. / 18:00
€ 475
annekemallant123
05 aug. / 18:00
€ 455
Hans1967
05 aug. / 17:22
€ 435
annekemallant123
05 aug. / 17:15
€ 415
Hans1967
27 jul. / 13:07
€ 395