Jeanne Bieruma Oosting - Exotische tuin - Verkocht

Jeanne Bieruma Oosting - Exotische tuin kopen? Bied vanaf 75!
Grafiek (handgesigneerd)

Jeanne Bieruma Oosting - Exotische tuin kopen? Bied vanaf 75!Jeanne Bieruma Oosting - Exotische tuin kopen? Bied vanaf 75!Jeanne Bieruma Oosting - Exotische tuin kopen? Bied vanaf 75!Jeanne Bieruma Oosting - Exotische tuin kopen? Bied vanaf 75!Jeanne Bieruma Oosting - Exotische tuin kopen? Bied vanaf 75!Jeanne Bieruma Oosting - Exotische tuin kopen? Bied vanaf 75!Jeanne Bieruma Oosting - Exotische tuin kopen? Bied vanaf 75!Jeanne Bieruma Oosting - Exotische tuin kopen? Bied vanaf 75!Jeanne Bieruma Oosting - Exotische tuin kopen? Bied vanaf 75!Jeanne Bieruma Oosting - Exotische tuin kopen? Bied vanaf 75!
  • Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1957
TechniekHout/Linosnede
StijlImpressionistisch
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstIngelijst
Afmetingen48 x 35 cm (h x b)
Incl. lijst64 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage300
Een grote ingelijste kleuren-linosnede uit 1957 van de van oorsprong Friese kunstenares Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994).

Titel: “Exotische tuin”.

Gemaakt in een oplage van 300 exemplaren. Dit is nummer 74.
Gesigneerd, genummerd en getiteld met potlood. Ook gemonogrammeerd (J.O.) linksonder in de plaat.

Ingelijst in de oorspronkelijke houten lijst met passe-partout en glasplaat.
De linosnede is in zeer goede staat.  Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.

Adriana Johanna Wilhelmina (Jeanne) Bieruma Oosting (Leeuwarden, 5 februari 1898 – Almen, 14 juli 1994) was een Nederlandse aquarellist, beeldhouwer, etser, graficus, lithografe, illustratrice, glasschilder, kunstschilder, tekenares en boekbandontwerpster.

Opleiding: School voor Kunst en Kunstnijverheid Haarlem (1917-1918), de Akademie van beeldende kunsten Den Haag( 1926-1929), Académie de la Grande Chaumière Parijs (1929).
Ze is met name bekend geworden om haar grafische werk, als een van de vernieuwers van de Nederlandse grafische kunst van de twintigste eeuw.

Linosnede verkeert in een mooie staat. Geen verkleuringen.
Lijst en passepartout zijn gezien de leeftijd ook prima.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50
Naar België € 34,00
Naar Duitsland € 34,00
Europese Unie € 34,00

ObjectlocatieCapelle aan den IJssel,  Nederland
Starttijd29-9-2022 om 13:48
Eindtijd8-10-2022 om 20:39
Biedingen (17)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken