Jeanne Bieruma Oosting - L'Opera a Paris - Litho - Verkocht

Jeanne Bieruma Oosting - L'Opera a Paris - Litho kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

Jeanne Bieruma Oosting - L'Opera a Paris - Litho kopen? Bied vanaf 35!Jeanne Bieruma Oosting - L'Opera a Paris - Litho kopen? Bied vanaf 35!Jeanne Bieruma Oosting - L'Opera a Paris - Litho kopen? Bied vanaf 35!Jeanne Bieruma Oosting - L'Opera a Paris - Litho kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3179 verkochte items
Alle items van deze verkoper (71)
  • Jeanne Bieruma Oosting (1898-1995)
Jaartal1934
TechniekLitho
StijlKlassiek
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen54 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Litho door Jeanne Bieruma OostingVoorstelling van een scene uit de Opera van ParijsLosbladig, beeldmaat 54x41, bladmaat 64x45Gesigneerd en gedateerd r.o. 'JeanneOosting '34'Getiteld in potlood l.o. , tevens gemonogrammeerd in de druk l.o. 'J. O. 'Authenticiteit volledig gegarandeerd

Verkleuring aan de randen door eerder passepartout. Dit alles buiten de voorstelling.

Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:08-10-2018 om 10:17
Eindtijd:21-10-2018 om 20:10
frans08
20 okt. / 17:57
€ 35